Op.Dr. Behçet Şahin | KBB Uzmanı

Burun estetiği sonrası ne zaman nefes alırım.

Selamlar. Burun estetiği ameliyatı sonrası 1. hafta kontrolünde tamponları çıkarırız. Sonrasında burun içindeki kabukları da temizledikten sonra rahatça nefes alabilirsiniz. 

Burnum kemerli baby nose ameliyatı yapılır mı? Ücreti ne kadar olur? İyileşme süreci uzun mu? Açık ya da kapalı olması durumunda ücret farkı oluyor mu?

Burnum kemerli baby nose ameliyatı yapılır mı? Ücreti ne kadar olur? İyileşme süreci uzun mu? Açık ya da kapalı olması durumunda ücret farkı oluyor mu?

Otoplasti ameliyatı için fiyat almak istiyorum.

Merhabalar. Kepçe Kulak ameliyatı fiyatı için +90 501 329 15 21 numaralı whatsapp hattımızdan hemen bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Kepçe kulak ameliyatı nekadar ücrete yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim saygılar

Merhabalar. Kepçe Kulak ameliyatı fiyatı için bizimle whatsapptan irtibata geçebilirsiniz. 

Piezo burun estetiği fiyat bilgisi almak istiyorum

Merhabalar. Fiyat bilgisi için +90 501 329 15 21 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz :)

15 yaşında burnumun gelişimi tamamlandıysa estetik olunur mu ?

Merhabalar. Bilimsel olarak ergenlik bitiminde kızlarda minimum 17 erkeklerde ise 18 yaş ve üzerine burun estetiği ameliyatı yapılabilir. 15 yaş burun estetiği ameliyatı için uygun değildir.

Biraz korkuyorum ameliyat sonraki süreçten beni herhangi biseyden geri koycak mi veya ilerde kaza flan oldugunda herhangi bir bozulma flan olur mu Son olarak ücreti nedir bu bilgi verirmisiniz

Merhabalar.
1. Sorunuz için:
Burun estetiği ameliyatı sonrası aynı gün yeme içme yürüme gibi eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. 1 gün dinlendikten sonra sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Tabi yüzünüzde hafif şişlik ve morluk olabilir. (Cilt yapısına bağlı olarak bazı hastalarda çok az; bazı hastalarda biraz daha fazla  şişlik ve morluk olabilir.  2 gün ise sonra işinize dönebilirsiniz.(Ağır fiziksel işler için 10.gün)  Herhangi bir sosyal süreçten pek geri kalmazsınız. 1.hafta tamponlarınız alınır ve genellikle hastalarımda 1. hafta da morluk çok olmaz şişlik orta seviyededir. Dilerseniz youtube sayfamdan veya galeri sayfamızdan burun estetiği ameliyatı hastalarımızın güncel röportaj videoları mevcuttur :)

2. sorunuz için:
Burun estetiği olmasanız dahi ilerde burnunuzla ilgili kaza yaşadığınızda burun yapınız yine bozulacaktır. Bu sebeple kaza veya darbelere karşı burun estetiği olun veya olmayın her zaman burnunuzu korumanız gerekmekt

Burun ameliyatı

Merhabalar. Burun estetiği ameliyatı süreci ve fiyatı hakkında +90 501 329 15 21 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Rinoplasti işlem fiyatı nedir ?

Merhabalar. Rinoplasti ameliyatı fiyatı hakkında +90 501 329 15 21 numaralı whatsapp hattımızdan hemen bizlere ulaşabilirsiniz. 

Burun estetigi ile ilgili bilgi almak istiyorum

Merhabalar. Burun estetiği ameliyatı süreci hakkında +90 501 329 15 21 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.